Witamy w meblach morskich

Meble Morskie Sp. z o.o. jest znanym na rynku światowym producentem mebli okrętowych najwyższej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli okrętowych. Od 2003 r. w ścisłej współpracy z norweskimi partnerami dostarczamy meble do stoczni na całym świecie. W 2012 r. wdrożyliśmy naszą własną stylową kolekcję STETT Design®. Starając się nieustannie sprostać oczekiwaniom rynku, tworzymy nowe trendy. Zawsze jesteśmy otwarci na innowacje a nasze meble są polską odpowiedzią na oczekiwania rynku – wysoka jakość za przystępną cenę.

Posiadamy nowoczesną i bardzo wydajną linię produkcyjną opartą na cyfrowych maszynach produkcyjnych i ścisłej kontroli jakości. Nasze biuro projektowe zapewnia wsparcie w systemie CAD dla biur obsługujących naszych klientów. Należymy do holdingu Marinacc i ściśle współpracujemy z pozostałymi firmami holdingu, zajmującymi się kompleksową budową wnętrz i wyposażenia statków. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę. Nasi partnerzy są w stanie dostarczyć wysokiej jakości materiały i wyspecjalizowaną kadrę montażystów do realizacji waszego projektu.

 


 

 

Zakup centrum obróbczego CNC ROVER C EDGE BIESSE – do frezowania, wiercenia i okleinowania wąskich płaszczyzn krzywoliniowych, w celu zwiększenia możliwości produkcyjnych firmy.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.